UHY ECA Advisory – partner w transformacji cyfrowej finansów

Wspieramy Dyrektorów Finansowych i działy controllingu w transformacji cyfrowej. Wdrażamy Corporate Performance Management (CPM). Jesteśmy jedynym oficjalnym partnerem Jedox i Blackline w Polsce. Usprawniamy procesy planowania, budżetowania, raportowania, zamknięcia miesiąca i analizy danych. Pomagamy zwiększać wartość firm przez optymalizację strategii zarządzania finansami. 

Optymalizujemy procesy zarządzania finansami

O Nas

Naszym celem jest pomaganie Klientom w zwiększaniu wartości firmy przez optymalizację procesów zarządzania finansami. Dzięki automatyzacji procesów controllingu finansowego i zarządczego kadra menadżerska może efektywniej wykorzystywać wartościowe informacje w praktyce biznesowej. Działamy w roli partnera, który towarzyszy i wspiera na każdym etapie procesu zarządzania wartością i zwiększania efektywności w obszarze finansów. Świadcząc dla Państwa usługi, zapewniamy ich ciągłość oraz bieżące wsparcie i nadzór ekspertów dla całego zespołu. Integrujemy Państwa dane z różnych systemów i konsolidujemy je, aby przez cały czas mieć pełen ogląd na działania w całej organizacji i wszystkich jej jednostkach.

Finanse i Technologie

Nasze usługi

Nasza oferta obejmuje wdrożenie i obsługę wiodących technologii do zarządzania finansami oraz specjalistyczne usługi finansowe. Specjaliści UHY Advisory pełnią nie tylko rolę ekspertów w obszarze finansów i cotrollingu, ale także specjalistów IT z bogatym doświadczeniem w optymalizacji procesów biznesowych przy wykorzystaniu uznanych na całym świecie technologii.

Digital Finance Controller – FP&A as a service

Digital Finance Controller – FP&A as a service

digitalizacja kontrolingu z Jedox w formule „FP&A as a service”

Read more
Zamknięcie miesiąca księgowość Blackline

Zamknięcie Miesiąca

Zamknięcie Miesiąca

kompleksowe zarządzanie procesem zamknięcia miesiąca z wykorzystaniem Blackline

Read more
Corporate Performance Management Jedox

Corporate Performance Management

Corporate Performance Management

wdrażanie i bieżąca obsługa wiodącego systemu klasy CPM/ BI – Jedox, projektowanie dedykowanych dashboardów do raportowania finansowego i wsparcie dla działu controllingu

Read more
Interim CFO zewnętrzny Dyrektor Finansowy

Interim CFO

Interim CFO

outsourcing usługi typu „CFO do wynajęcia”

Read more
Audyt wewnętrzny zarządzanie ryzykiem

Audyt Wewnętrzny i Zarządzanie Ryzykiem

Audyt Wewnętrzny i Zarządzanie Ryzykiem

projektowanie i wdrożenie systemu zarządzania ryzykiem (ERM) oraz powiązanego z nim systemu kontroli wewnętrznej i efektywnej funkcji audytu wewnętrznego

Read more
Wycena przedsiębiorstw

Wycena Przedsiębiorstw

Wycena Przedsiębiorstw

rzetelne ustalenie wartości przedsiębiorstwa na potrzeby sprawozdawczości finansowej i transakcji M&A

Read more

Co nas wyróżnia ?

Połączenie finansów i technologii

Wieloletnia praktyka biznesowa konsultantów UHY Advisory, specjalistyczna wiedza z zakresu finansów oraz partnerstwo z Jedox i Blackline pozwalają nam świadczyć usługi kompleksowego zarządzania wartością firmy.

Ekspertyza finansowa

Konsultanci UHY Advisory posiadają specjalistyczną wiedzę z zakresu finansów i wieloletnie doświadczenie w obszarach takich jak controlling finansowy, raportowanie zarządcze, doradztwo finansowe czy wycena przedsiębiorstw.

Partnerstwo Jedox i Blackline

Jesteśmy partnerem dostawców wiodących technologii informatycznych, które pozwalają przenieść stworzone koncepcje rozwiązań do praktyki biznesowej.
Co więcej, zajmujemy się nie tylko wdrażaniem systemów, ale także
ich utrzymaniem, rozwojem oraz bieżącym zarządzaniem – aktualizacją danych, projektowaniem dashboardów oraz analizą.

Doradztwo biznesowe

Świadczyliśmy usługi w wielu branżach i sektorach w Polsce oraz za granicą, i potrafimy dzięki temu przełożyć wyniki analiz na praktykę biznesową i wesprzeć Państwa w budowaniu strategii na podstawie konkretnych rekomendacji. Nie tylko projektujemy rozwiązania, ale również pomagamy i wspieramy Państwa w ich wdrażaniu.

Technologie

Jedną z naszych kluczowych przewag konkurencyjnych na rynku usług doradczych jest partnerstwo z Jedox i Blackline – dostawcami wiodących systemów do zarządzania finansami. Dzięki tej współpracy możemy wspierać Państwa kompleksowo w całym procesie zarządzania wartością firmy poprzez planowanie, analizowanie, raportowanie oraz optymalizację procesu zamykania ksiąg finansowych.

Jedox

Jesteśmy jedynym w Polsce oficjalnym partnerem Jedox. Nie tylko pomagamy we wdrożeniu systemu, ale przede wszystkim wspieramy w późniejszym utrzymaniu i rozwijaniu systemu.

Blackline

Jesteśmy częścią międzynarodowego zespołu ekspertów UHY specjalizujących się we wdrożeniu i obsłudze systemu do zarządzania procesem financial close – Blackline.

Jedox

Jesteśmy jedynym w Polsce oficjalnym partnerem Jedox. Nie tylko pomagamy we wdrożeniu systemu, ale przede wszystkim wspieramy w późniejszym utrzymaniu i rozwijaniu systemu.

Blackline Zamknięcie Miesiąca

Jesteśmy częścią międzynarodowego zespołu ekspertów UHY specjalizujących się we wdrożeniu i obsłudze systemu do zarządzania procesem financial close – Blackline.

Dlaczego warto Nam zaufać ?

Firmy potrzebują nie tylko nowoczesnych narzędzi, ale przede wszystkim specjalistycznej wiedzy finansowej do ich efektywnej obsługi.

Wdrożenie nowoczesnych technologii nie daje od razu wymiernych efektów. Aby systemy i narzędzia działały efektywnie i przynosiły zamierzone korzyści, niezbędne jest wsparcie w bieżącym utrzymaniu i ich ciągły rozwój. Do tego potrzeba nie tylko specjalistycznych usług IT, ale przede wszystkim bogatej wiedzy z zakresu finansów – tak, aby dostosować narzędzia do potrzeb i oczekiwań Klienta oraz w pełni wykorzystać ich potencjał.

Nasz Blog

2 sierpnia 2021

20 kroków do „ucyfrowienia” konsolidacji finansowej – checklista dla CFO

Coraz bardziej dotkliwy brak wykwalifikowanych pracowników może nas skłaniać do podjęcia prób automatyzacji procesów ...

Read More
5 lipca 2021

Jaki wpływ będzie miało Big Data Analytics na biznes międzynarodowy?

Obecnie dużo się mówi o korzyściach dla firm z transformacji cyfrowej, ale stosunkowo niewiele o tym, co to znaczy dla ...

Read More

Skontaktuj się z Nami