Wspieramy CFO, działy finansów i controllingu

UHY ECA Advisory – partner w nowoczesnym zarządzaniu finansami

Pomagamy zwiększać wartość firm przez optymalizację strategii zarządzania finansami. Wspieramy Dyrektorów Finansowych i działy controllingu w transformacji cyfrowej. Usprawniamy procesy planowania, budżetowania, raportowania, zamknięcia miesiąca i analizy danych. Wdrażamy Corporate Performance Management. Jesteśmy jedynym oficjalnym partnerem Jedox i Blackline w Polsce.

Optymalizujemy procesy zarządzania finansami

O Nas

Naszym celem jest pomaganie Klientom w zwiększaniu wartości firmy przez optymalizację procesów zarządzania finansami. Dzięki automatyzacji procesów controllingu finansowego i zarządczego kadra menadżerska może efektywniej wykorzystywać wartościowe informacje w praktyce biznesowej. Działamy w roli partnera, który towarzyszy i wspiera na każdym etapie procesu zarządzania wartością i zwiększania efektywności w obszarze finansów. Świadcząc dla Państwa usługi, zapewniamy ich ciągłość oraz bieżące wsparcie i nadzór ekspertów dla całego zespołu. Integrujemy Państwa dane z różnych systemów i konsolidujemy je, aby przez cały czas mieć pełen ogląd na działania w całej organizacji i wszystkich jej jednostkach.

Finanse i Technologie

Nasze usługi

Nasze portfolio obejmuje specjalistyczne usługi finansowe oraz wsparcie we wdrożeniu i obsłudze wiodących technologii do zarządzania finansami. Specjaliści UHY Advisory pełnią nie tylko rolę ekspertów w obszarze finansów i cotrollingu, ale także specjalistów IT z bogatym doświadczeniem w optymalizacji procesów biznesowych przy wykorzystaniu uznanych na całym świecie technologii.

Outsourcing Controllingu finansowego

Outsourcing Controllingu Finansowego

Outsourcing Controllingu Finansowego

outsourcing controllingu finansowego i zarządczego

Więcej >>
Zamknięcie miesiąca księgowość Blackline

Zamknięcie Miesiąca

Zamknięcie Miesiąca

kompleksowe zarządzanie procesem zamknięcia miesiąca z wykorzystaniem Blackline

Więcej >>
Corporate Performance Management Jedox

Corporate Performance Management

Corporate Performance Management

wdrażanie i bieżąca obsługa wiodącego systemu klasy CPM/ BI – Jedox, projektowanie dedykowanych dashboardów do raportowania finansowego i wsparcie dla działu controllingu

Więcej >>
Interim CFO zewnętrzny Dyrektor Finansowy

Interim CFO

Interim CFO

outsourcing usługi typu „CFO do wynajęcia”

Więcej >>
Audyt wewnętrzny zarządzanie ryzykiem

Audyt Wewnętrzny i Zarządzanie Ryzykiem

Audyt Wewnętrzny i Zarządzanie Ryzykiem

projektowanie i wdrożenie systemu zarządzania ryzykiem (ERM) oraz powiązanego z nim systemu kontroli wewnętrznej i efektywnej funkcji audytu wewnętrznego

Więcej >>
Wycena przedsiębiorstw

Wycena Przedsiębiorstw

Wycena Przedsiębiorstw

rzetelne ustalenie wartości przedsiębiorstwa na potrzeby sprawozdawczości finansowej i transakcji M&A

Więcej >>

Co nas wyróżnia ?

Połączenie finansów i technologii

Wieloletnia praktyka biznesowa konsultantów UHY Advisory, specjalistyczna wiedza z zakresu finansów oraz partnerstwo z Jedox i Blackline pozwalają nam świadczyć usługi kompleksowego zarządzania wartością firmy.

Ekspertyza finansowa

Konsultanci UHY Advisory posiadają specjalistyczną wiedzę z zakresu finansów i wieloletnie doświadczenie w obszarach takich jak controlling finansowy, raportowanie zarządcze, doradztwo finansowe czy wycena przedsiębiorstw.

Partnerstwo Jedox i Blackline

Jesteśmy partnerem dostawców wiodących technologii informatycznych, które pozwalają przenieść stworzone koncepcje rozwiązań do praktyki biznesowej. Co więcej, zajmujemy się nie tylko wdrażaniem systemów, ale przede wszystkim ich bieżącym zarządzaniem – aktualizacją danych, projektowaniem dashboardów oraz analizą.

Doradztwo biznesowe

Świadczyliśmy usługi w wielu branżach i sektorach w Polsce oraz za granicą, i potrafimy dzięki temu przełożyć wyniki analiz na praktykę biznesową i wesprzeć Państwa w budowaniu strategii na podstawie konkretnych rekomendacji. Nie tylko projektujemy rozwiązania, ale również pomagamy i wspieramy Państwa w ich wdrażaniu.

Technologie

Jedną z naszych kluczowych przewag konkurencyjnych na rynku usług doradczych jest partnerstwo z Jedox i Blackline – dostawcami wiodących systemów do zarządzania finansami. Dzięki tej współpracy możemy wspierać Państwa kompleksowo w całym procesie zarządzania wartością firmy poprzez planowanie, analizowanie, raportowanie oraz optymalizację procesu zamykania ksiąg finansowych.

Jedox

Jesteśmy jedynym w Polsce oficjalnym partnerem Jedox. Nie tylko pomagamy we wdrożeniu systemu, ale przede wszystkim wspieramy w późniejszym utrzymaniu i rozwijaniu systemu.

Blackline

Jesteśmy częścią międzynarodowego zespołu ekspertów UHY specjalizujących się we wdrożeniu i obsłudze systemu do zarządzania procesem financial close – Blackline.

Jedox

Jesteśmy jedynym w Polsce oficjalnym partnerem Jedox. Nie tylko pomagamy we wdrożeniu systemu, ale przede wszystkim wspieramy w późniejszym utrzymaniu i rozwijaniu systemu.

Blackline Zamknięcie Miesiąca

Jesteśmy częścią międzynarodowego zespołu ekspertów UHY specjalizujących się we wdrożeniu i obsłudze systemu do zarządzania procesem financial close – Blackline.

Dlaczego warto Nam zaufać ?

Firmy potrzebują nie tylko nowoczesnych narzędzi, ale przede wszystkim specjalistycznej wiedzy finansowej do ich efektywnej obsługi.

Wdrożenie nowoczesnych technologii nie daje od razu wymiernych efektów. Aby systemy i narzędzia działały efektywnie i przynosiły zamierzone korzyści, niezbędne jest wsparcie w bieżącym utrzymaniu i ich ciągły rozwój. Do tego potrzeba nie tylko specjalistycznych usług IT, ale przede wszystkim bogatej wiedzy z zakresu finansów – tak, aby dostosować narzędzia do potrzeb i oczekiwań Klienta oraz w pełni wykorzystać ich potencjał.

Nasz Blog

1 marca 2021

Digitalizacja przyspiesza ekspansję zagraniczną

  Sieć hoteli Mariott potrzebowała prawie 100 lat, aby wejść na rynki 122 krajów. Firma Uber dzięki digitalizacji ...

Więcej
8 lutego 2021

Analiza strategiczna firm działających w oparciu o cyfrowe platformy użytkowników

  W ostatnim wpisie przedstawiliśmy zupełnie nowe podejście do analizy potencjału konkurencyjnego i oceny wartości ...

Więcej

Skontaktuj się z Nami