Partner w nowoczesnym zarządzaniu finansami

UHY ECA Advisory

UHY ECA Advisory jest firmą świadczącą usługi doradztwa w obszarze finansów. Pomagamy działom finansowym i ich menedżerom we wdrażaniu nowoczesnych metod zarządzania finansami opartych na wiodących technologiach. Wspieramy Klientów w przejściu z tradycyjnej roli utożsamianej ze strażnikiem finansów do roli partnera biznesowego biorącego aktywny udział formułowaniu strategii i jej wdrażaniu. Do tego celu wykorzystujemy nowoczesne technologie informatyczne, które pozwalają nam przenieść stworzone koncepcje rozwiązań do praktyki biznesowej.

Naszym celem jest pomaganie Klientom w zwiększaniu wartości firmy przez optymalizację procesów zarządzania finansami. Dzięki automatyzacji procesów takich jak planowanie, raportowanie czy zamknięcie miesiąca kadra menadżerska może efektywniej wykorzystywać wartościowe informacje w praktyce biznesowej. Opieramy się na założeniu, że technologia i finanse są dziedzinami nierozłącznymi w świecie dzisiejszego biznesu, a umiejętne połączenie obu nauk pozwala na osiąganie ponadprzeciętnych korzyści.

To, co nas wyróżnia, to kompleksowość usług – świadczymy nie tylko tradycyjne usługi finansowe, ale także wdrażamy i utrzymujemy systemy informatyczne. Działamy jako partner w całym procesie zarządzania finansami od planowania strategii aż po interpretację raportów i projektowanie rekomendacji z konkretnymi działaniami.

Skontaktuj się z Nami